Betlio Güvenilir Midir?

0
81
Betlio Güvenilir Midir?

Türkiye’de 7 yıldır farklı isimlerle hizmet vermeye başlayan ve şu anda da Betlio markasıyla yaklaşık 3 yıldır faaliyetlerini sürdürüyor. Sosyal medyayı son derece aktif kullanan marka, müşterilerine hızlı ve pratik oyun, çekilişler planlıyor. Daha fazla kullanıcıya erişebilmek için bu şekilde etkinlikler planlayan marka bazı kurallar çerçevesinde düzenli bonuslar ve hediyeler dağıtıyor. Instagram, Twitter gibi sosyal medya mecralarını doğru kullanarak daha fazla kullanıcıya ulaşmayı hedefleyen platform bu amacında da büyük ölçüde başarılı oluyor diyebiliriz. Sosyal medya hesabındaki aktiflik sisteme yeni üye olan kullanıcılarla birlikte artıyor. Üye sayısıyla dijital mecralardaki hesapların eş zamanlı büyümesi bu stratejinin başarısını gösteriyor.

Betlio Ödeme Yapıyor Mu?

Genel olarak Betlio şikayet başlıklarında bonus iptali gibi konular yer alıyor. Kullanıcılar bazı forumlarda normal ana para ödemelerini de alamadıklarına dair şikayetlerde bulunmuş. Ancak bu şikayetler incelendiğinde Betlio sistemleriyle ilgili net bir kanı oluşturmuyor. Çünkü sisteme dair çok yoğun bir şikayet havuzu yok. Sistemin işleyişinden dolayı bonus alamadığını söyleyen müşteriler de var, örneğin çevrim şartlarını sağlamasına rağmen bonusların hesaplarından eksik çekilebildiğini veya bunun gibi benzer sorunlar yaşadığını söyleyen müşteriler bulunuyor. Betlio sistemleri de tüm diğer bahis şirketleri gibi şikayetlere maruz kalsa da kronik sorunları vardır diyemiyoruz. Betlio lisans aldığı için en azından altyapı olarak belli standartları sağlıyor diyebiliriz. Daha ilerisi için sistemi tecrübe etmek ve işleyişi incelemek kullanıcıların sorumluluğundadır.

Betlio Destek

Sisteme dair yaşadığınız sorunlarda veya merak ettiğiniz hususlarda ulaşabileceğiniz bir iletişim hattı da bulunuyor. Betlio sistemleri ticket modelini destek hizmetlerinden tamamen kaldırarak kullanıcılarına canlı iletişim modülü sunmaya başladı. Kullanıcıların uzun süre ticket cevabı beklemeleri ve sürekli olarak kontrol etmeleri gereken eski modül yerine gelen bu iletişim şekli müşterilerin daha rahat biçimde işlemlerini yapabilmelerine olanak sağlıyor. Bunun yanı sıra Betlio sistemlerine mail adresi üzerinden de ulaşabiliyorsunuz. Şikayetlerinizi dosya ekleri ile destekleyerek ileteceğiniz mailler problemlerinizin daha net anlaşılmasını da sağlayacaktır. Her zaman en güncel bilgiler için bizi takip edin.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here