Hermesbet Para Yatırma Çekme

0
87
Hermesbet Para Yatırma Çekme

Bütün özellikleriyle incelemeyi hak eden Hermesbet ilk bakışta başarılı bir kuruluşmuş gibi duruyor. Web sitesine baktığımızda canlı destek hattı dikkat çekiyor. Ayrıca bünyesinde bulundurduğu bazı bilgiler de önem arz ediyor. Örneğin sitesinin en alt kısmına göz attığımızda bizleri lisansı karşılıyor. Tabii buraya tıklamak istediğimizde bizi herhangi bir sorgu ekranına atmıyor. Sadece ana sayfaya yönlendiriyor. Bunun haricinde şirket bilgilerini yazılı olarak vermiş ancak bunları teyit etmek pek mümkün gibi durmuyor. Canlı destek hattı da hafta içi 10:00 – 22:00 saatleri arasında çalışıyor. Peki Hermesbet para yatırma çekme konusunda ne durumda? Hangi seçeneklere sahip ve kullanıcılarına ne gibi imkanlar tanıyor?

Hermesbet Para Yatırma Yöntemleri

Açacağınız Hermesbet hesabınıza para yatırmalısınız ki hesabınızı aktif olarak kullanabilesiniz. İşte bu durumda Hermesbet para yatırma yöntemleri kullanmalısınız. Baktığımızda çok fazla seçenek olmadığı görülüyor ancak burada en çok kullanılan seçenekler var. Örneğin QR kod, havale ve cep bank ile ödeme kabul edebiliyor. Ayrıca Bitcoin, Litecoin gibi coinlerle ödeme yapabiliyorsunuz. Jeton, Papara, ecoPayz gibi cüzdan uygulamalarından da para alabiliyor. Tabii hepsi için bazı kurallar belirlemiştir. Örneğin Bitcoin ile yatırılabilecek en düşük tutar 150 TL olarak belirlenmiştir. Bunun haricinde ödeme sürelerine de dikkat etmek gerekmektedir. Aksi takdirde ödemeler hesabınıza yansımayacaktır. Peki çekim konusunda ne durumda?

Hermesbet Para Çekme Yöntemleri

Sadece yatırım konusunda değil, aynı zamanda çekim konusunda da incelenmesi gereken Hermesbet işte tam bu noktada bazı problemler yaşatabilir gibi duruyor. İlk olarak baktığımızda Hermesbet para çekme yöntemleri kısır olarak görünüyor. Havale, kredi kartı ve cep bank ile para çekebiliyorsunuz. Son olarak Papara ya da ecoPayz kullanabilirsiniz. Bunlar dışında herhangi bir seçenekle çekim yapmak mümkün değildir. Ayrıca hepsi için hem süreler hem de limitler bulunmaktadır. Örneğin havale ile günde tek seferde en az 300 TL çekim yapmanız gerekmektedir. Eğer 250 TL çekerseniz ödemeniz gerçekleşmez. Bunun haricinde havale ile hafta içi çekim yapılmaktadır. Papara ileyse böyle bir zaman dilimi bulunmamaktadır. Tüm bunlara dikkat etmek önemlidir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here