Lunabit Giriş Nasıl Yapılır?

0
93
lunabitgiriş

Faaliyetlerine 2020 yılında başlayan Lunabit son derece farklı bir platformdur. Öncelikli olarak site tasarımı göze hoş gelmektedir ancak garip bir menü yerleşimine sahiptir. Mobil cihazlarla tarayıcı destekli olarak uygun çalışmaktadır ancak Smart televizyonlar ile bazı problemler yaşatabilir. Yıl 2021 olmasına karşın hala mobil uygulaması yoktur ve bu da onun en büyük eksiklerinden biridir. Lisans bilgileri ile şirket detaylarını sitesinde vermemiştir. Bu da onun sorunlarının arasındadır.

Site içerisinde 7/24 aktif olduğunu dile getirdiği canlı desteği bulunmaktadır ancak bu destek hattına dilediğiniz her zaman ulaşmanız pek mümkün görünmemektedir. Peki Lunabit giriş nasıl yapılır? Eğer bu sorunun yanıtını arıyorsanız ve yeni adresinin ne olduğunu merak ediyorsanız yazının devamına göz atmalısınız.

Lunabit Güncel Adresi

Mobil sitesini kullanabileceğiniz Lunabit sizin de bildiğiniz gibi Casino oyunlarına sahiptir. Bu oyunları da kaliteli yazılım şirketlerinden almıştır ancak donma ve takılma gibi problemler yaşatabilmektedir. Ne var ki sırf bu oyunlara sahip diye Bilgi Teknolojileri İletişim Kurumu onu engellemektedir. Yaşadığı engelleme probleminden ötürü üyeleri giriş yapamamakta ve site dışında kalmaktadır. İşte site dışında kalan kullanıcılarının tekrardan giriş yapabilmeleri adına hemen yeni bir adres almaktadır. Yani Lunabit yeni giriş adresi bulmanız gerekmektedir. Eğer ki bu adresi bulamıyorsanız dilediğiniz gibi giriş yapamazsınız. Peki ama güncel adreslerine nereden erişim sağlayabilirsiniz?

Lunabit Yeni Adresi

Türkiye’deki engellemelerden dolayı yeni adres alan ve bunu da üyeleriyle bazı mecralar üzerinde paylaşan Lunabit öncelikli olarak bir ortaklık projesi geliştirmiştir. Bu projeye bizim web sitemizi de dahil etmiştir. Kullanıcılarının kısa sürede giriş yapabilmesi adına yeni adreslerini web sitemiz üzerinde paylaşmaktadır. Yani Lunabit giriş için sitemizi kullanabilirsiniz. Eğer burayı kullanmak istemiyorsanız işte o zaman sosyal medyadan faydalanabilirsiniz. Örneğin Lunabit Twitter hesabını takip edebilirsiniz. Siz de biliyorsunuz ki sosyal medya hesabında güncel adreslerine link olarak yer veriyor. Ayrıca biyografi kısmına da sabit bir link bırakmış. Dilerseniz buna tıklayabilir ve her istediğiniz cihazdan giriş yapabilirsiniz. Son bir yöntem olarak da VPN önerebiliriz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here