Pusulabet Güvenilir Midir?

0
141
Pusulabet Güvenilir Midir?

Henüz faaliyetlerine çok yeni başlayan bir bahis sitesidir. Son zamanlarda internet üzerinde çok fazla şikayeti bulunan markalardan olan Pusulabet kullanıcıları tarafından ödeme yapmaması ve bonuslara el koyması gibi konularla itham edilmektedir. Kullanıcıların görsellerle destekleyerek paylaştığı bu şikayetler haklı olduklarını da gösterir mahiyettedir. Bonus kazanı forum sponsorluğu ile ilk olarak piyasaya çıkan marka bu tarz şikayetlerle ilgili bir açıklama yapmasa da ödemesini alan kullanıcıların da olduğunu görüyoruz. Bu örneklerin ortak yanı ise bonus anlaşmazlıkları olarak karşımıza çıkıyor. Yani kullanıcı belli bir miktar ödeme yapıyor bonus kazanamıyor ve hesabı tamamen ana para ile birlikte kapatılıyor. Her ne kadar teyitli bilgiler olmasa da genel olarak bu tarz durumların da sistemle ilgili konuşulduğunu bilmenizde fayda var. İnternet sitesini incelediğimizde ise lisanslı ve kurumsal bir yapıya sahip olduğunu görüyoruz. DLD Global bünyesinde Curaçao lisansını da almayı başaran marka ilk giriş yaptığınızda güven veriyor. Ayrıca hatırlatmakta fayda var hesapları kapatılan arkadaşlar eğer gerçekten böyle bir durum olduğunu ispat edebiliyorsa Curaçao işbirliği bürosuna ulaşarak şikayetlerini ileterek Curaçao birimlerinin arabulucu olmasını sağlayabilir. Pusulabet lisans konusunda tüm gereklilikleri yerine getirmiştir.

Pusulabet Para Çekilebiliyor Mu?

Ödemelerle ilgili Pusulabet sistemlerinde çok aşırı şikayet bulunmuyor. Dediğimiz gibi genel şikayetler sistemlerin hesaplarının kapatıldığına dairdir. Pusulabet sistemlerine müşterilerine yaklaşık 22 farklı seçenekte ödeme yapabilmektedir. Bu seçeneklerden sadece birkaçı Eft, Papara, Havale, Payfix, CMT ve diğerleridir. Kullanıcılar birçok ödeme seçeneğinde günün her saati bakiye yüklemesi ve çekimi yapabilmektedir. Pusulabet sistemleri müşterilerine her açıdan yeterli ve güvenilir bir ortam izlenimi oluşturmaktadır.

Pusulabet Destek

Sisteme dair ihtiyacınız olan her konuda çekinmeden Pusulabet destek hattına ulaşabilirsiniz. Pusulabet sistemleri kullanıcılarına ihtiyaçları olan her konuda yardımcı olabilmek için çözüm önerileri sunmaktadır. Pusulabet şikayet ve diğer konularda bu hat üzerinden çözüm üretmeye çabalamaktadır. Her ne kadar şikayet görsellerinde bazı personellerin sert bir dil kullandığı görülse de bizim tecrübe ettiğimizde gayet saygılı bir yaklaşımla iletişime geçilmekteydi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here