Restbet Ödeme Yapıyor mu?

0
19
Restbet Ödeme Yapıyor mu

2015 senesinde Türkiye online bahis sektörüne hızlı bir giriş yapan Restbet, çok kısa sürede oldukça başarılı bir şekilde yükselmiştir. Bu yüzden siteye çok büyük talep vardır. Ancak üye olmak isteyen bu kişiler, Restbet Ödeme Yapıyor mu?  şeklinde pek çok soru yöneltir. Aslında bu sorular, sitenin güvenilir olup olmadığını gösteren en belirgin unsurlardır. Fakat Restbet, sahip olduğu lisansı ile ne kadar güvenilir olduğunu çok iyi bir şekilde kanıtlamaktadır.

Curacao Lisansı’na sahip olan bu site, lisans yetkilileri tarafından sürekli olarak denetlenmektedir. Bu yüzden de en ufak bir hata bile yapmamaya son derece özen gösterir. En fazla önem verdiği alanlardan biri de ödeme yöntemleridir. Çünkü müşteriler en çok buna dikkat eder. Üye olduğu sitede güvenilirlikle ilgili bir sorun yaşamak istemez.

Restbet Ödeme Kuralları

Restbet, kişilere sadece bir şartla ödeme yapmaz. O da kayıt esnasında girdiği bilgileri ile para çekmede girdiği bilgiler aynı olmayınca. Çünkü bilgi eşleşememe durumunda hesaptan, sahibi dışında birinin para çekmeye çalıştığını algılar. Bu da tamamen müşterilerin güvenliği içindir. O yüzden kayıt formunu doldururken daha dikkatli olmanızı tavsiye ederiz. Restbet Ödeme Kuralları içerisinde yer alan bir diğer durum da seçeneklerin limitlerine uygun olarak hareket etmektir. Çünkü her bir seçeneğin kendine göre bir alt ve üst limiti bulunur. Ancak bu limitler site tarafından oldukça düşük tutulmuştur.

Restbet Güvenli Ödeme Yöntemleri

Restbet, kullanıcılarının rahat etmesi için onlara birbirinden güvenli ve bir o kadar da hızlı yöntemler sunmuştur. Bu yöntemlerden son derece memnun olan müşteriler, kazançlarını oldukça rahat bir şekilde çekebilmektedir. Özellikle bu işlemlerin süreleri de son derece kısadır. Para yatırma işlemlerine özel yatırım bonusları da bulunmaktadır. Bu bonuslar sayesinde müşteriler, çok iyi kazançlar elde edebilmektedir.

Sitede bu işlemlerle alakalı her ne kadar bir sorun yaşanmasa da yine de en ufak bir aksaklıkta canlı destek hattı üzerinden müşteri temsilcilerine bağlanılabilir.  Restbet Güvenli Ödeme Yöntemleri aşağıda sıralandığı gibidir.

  • Papapara
  • TL Nakit
  • Banka Havalesi
  • E-To Bozdur
  • Neteller
  • Ecopayz
  • Bitcoin
  • Ethereum

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here