Restizle Nasıl Giriş Yapılır?

0
118
Restizle Nasıl Giriş Yapılır?

Kullanıcı memnuniyetine önem veren, üyelerini düşünen ve onların para kazanması adına elinden geleni yapan Restbet, her zaman kullanıcılarına çeşitli avantajlar sunmaktadır. Bu avantajların başında da canlı maç yayını gelmektedir. Biliyorsunuz ki ülkemizde maç yayını yapan pek çok site vardır ancak bunların neredeyse tamamı kalitesizdir. Doğal olarak kaliteli maçlar seyretmek, donmadan hepsini izlemek isterseniz mutlaka Restizle kullanmalısınız. Alanının en iyisidir. Maçlarda donma yaşanmaz. Görüntü kalitesi en yüksek düzeyde olacaktır. Peki Restizle nasıl giriş yapılır? Bazı dönemlerde adreslerini değiştirmek zorunda kalabilir. Eğer bunun nedenini ve çözümünü merak ediyorsanız mutlaka yazının devam kısmına bakmalısınız.

Restizle Giriş Sorunu

Türkiye’de canlı maç yayını yapmak yasaktır. Dolayısıyla bu tür yasaklarla ilgilenen BTK maç yayını yapan sitelerin adreslerini engeller. Bu durumda o sitenin ziyaretçileri giriş yapabilmek adına VPN kullanabilirler çünkü engellemeler sadece Türkiye’yi kapsamaktadır. İşte bu durumda VPN ile konum değiştirilebilir. Böylece kısa sürede giriş yapılabilir. Ayrıca unutulmamalıdır ki VPN her zaman yardımcı olmaz çünkü Restizle engellendiği zaman hemen adres değiştirmektedir. İşte bu durumda yapmanız gereken şey Restizle yeni giriş adresi bulmaktır. Peki bu durumda ne yapacaksınız? Tabii ki de bizim sitemize geleceksiniz. Verdiğimiz linklere tıklayacak ve hemen giriş yapacaksınız. Ayrıca bilmelisiniz ki giriş yapabilmek için kullanabileceğiniz bazı farklı yöntemler de bulunmaktadır.

Restizle Yeni Adresi

Maçları canlı ve ücretsiz olarak seyretmek istiyorsanız kesinlikle Restizle kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Alanının en iyisi olarak dikkat çekmektedir. Tabii bu özelliğinden dolayı BTK onu engelliyor. O da ziyaretçilerinin erişimini sağlayabilmek adına yeni adres alıyor. Bu adresi de bazı aracılar üzerinden paylaşıyor. Onlardan biri de Twitter ve Facebook. Eğer onun sosyal medya hesaplarını takip ederseniz kendisi tarafından paylaşılan yeni adreslerini bulabilir ve istediğiniz gibi giriş yapabilirsiniz. Özellikle Restizle Twitter hesabından güncel adreslerini kısa sürede paylaşmaktadır. Böylece tek yapmanız gereken şey onun verdiği linklere tıklamak olacaktır. Unutulmamalıdır ki DNS ve tunnel de giriş için tercih edilebilir ancak onlar da VPN gibi belli dönemlerde etkisiz kalacaklardır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here